Azar Görüntülü Sohbet

Dünya üzerinde 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Azar görüntülü sohbet uygulaması pek çok kişinin beğenisini toplamayı başarıyor. Peki, bu uygulama nedir ve hangi özellikleri insanlar tarafından tercih edilmesini sağlıyor? İşte tüm bu sorulara aradığınız cevapları bu yazıda bulabilirsiniz. Azar Nedir?

Azar görüntülü konuşma uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemlerinde kullanılabilen ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama esas itibariyle dünya genelinde arkadaş arayan kimseleri bir araya getiriyor. Üstelik görüntülü bir şekilde konuşma imkanı sunuyor olması da önemli özelliklerinden birisidir.

Azar’ın Özellikleri

Azar uygulamasını diğer sohbet uygulamalarından farklı kılan pek çok özellik bulunuyor. Bunlardan birincisi uygulamada gelişmiş arama yapabilmenizdir. Bu kapsamda cinsiyet, bölge gibi filtreler kullanarak kendinize en yakın Azar kullanıcısını bulabilirsiniz. Ayrıca bunu yaparken özel bilgilerinizin kullanılmadığını da belirtmek gerekir. Zira Azar uygulaması yaklaşık olarak konum belirlemekte ve böylelikle nerede ikamet ettiğiniz bilinmemektedir.

İkinci olarak Azar’ın özellikleri arasında yabancı dil çevirme özelliğini belirtmek gerekir. Yabancılarla konuşmak ve arkadaşlık kurmak istiyor ancak yabancı diliniz olmadığı için konuşamıyorsanız bu durumda Azar uygulaması yardımınıza yetişiyor. Öyle ki anlık çeviri özelliği sayesinde görüntülü sohbet sırasında dahi sizlere anlık çeviri imkânı sunuyor. Gerek sizin yazdığınız metinler gerekse de karşı taraftan gelen metinler anlık olarak ana dilinize çevriliyor. Dolayısıyla hiç dil bilginiz olmasa dahi karşınızdaki ile anlaşmanız mümkün oluyor. Arkadaş Listesi Oluşturun

Uygulamaya her yeni girdiğinizde sil baştan arkadaş aramak durumunda kalmak istemiyorsanız bu durumda arkadaş listesi oluşturabilirsiniz. Böylelikle uygulamaya girer girmez kimin erişilebilir olduğunu görecek ve sohbete başlayabileceksiniz.

Yüz Tanıma Teknolojisi

Uygulamanın en eğlenceli taraflarından birisi de yüz tanıma teknolojisine sahip olmasıdır. Böylelikle monotonlaşan sohbetlerinizi renklendirebilir ve çeşitli yüz efektleri kullanabilirsiniz. Bu sayede karşınızdaki kişiyi eğlendirebilecek ve sohbetinizin seyrini değiştirebileceksiniz. Özellikle konu bulmakta zorluk çekenler için bu durum bir hayli önemli fırsatlar doğurmaktadır.

Seviyeli Ortam

Azar uygulaması bünyesinde yer alan kişilerin özenle takip edilmesi sebebiyle ortamın son derece seviyeli olduğunu da ifade etmek gerekir. Bu kapsamda bir kişi genel ahlaka aykırı hareketler sergiliyorsa bu kişi direkt olarak tespit edilmekte ve üyeliği iptal edilmektedir. Üstelik bu durum üyeler vasıtasıyla da gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla çok kollu olarak denetim sağlanmaktadır. Eğer rahatsızlık veren kimseler tespit ederseniz bu kişileri rapor etmeniz yeterli olacaktır. Üstelik şikâyetinizde haklı olmanız durumunda uygulama tarafından sizlere değerli taşlar verildiğini de ifade etmek gerekir. Böylelikle paralı olan birtakım özellikleri kullanabilmenizin de önü açılmaktadır.

Ücretsiz Uygulama

Azar görüntülü sohbet uygulaması ücretsiz bir şekilde uygulama mağazalarından indirilebilmektedir. Dolayısıyla Azar indir sayesinde cebinizden herhangi bir masraf yapmanıza gerek yoktur. Google Play Store ya da AppStore mağazalarından güvenli bir şekilde bu uygulamaları indirebilirsiniz.

Ancak Azar uygulaması içerisinde birtakım ekstra özelliklerin kullanılması için değerli taşlar gerekmektedir. Bunları satın almak için de para ödemelisiniz. Ancak bunları kullanmadan da uygulamadan istifade edebilirsiniz. Dolayısıyla para harcamaya zorlayan bir uygulama olmadığını yinelemek gerekir. Sizler de dünya genelinden farklı kültürleri tanımak, yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız https://azargoruntulukonusma.wordpress.com/ adresini kullanabilirsiniz.